×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Malaysia Airlines: Z A380 do Londynu
Linie lotnie Malaysia Airlines będą obsługiwały połączenie z Kuala Lumpur do Londynu Heathrow największym samolotem pasażerskim, Airbusem A380. Będzie to pierwszy kierunek w siatce przewoźnika realizowany SuperJumbo.

Od 2 lipca 2012 roku Airbus A380 w barwach malezyjskiego przewoźnika będzie obsługiwał trasę z Malezji do Anglii trzy razy w tygodniu, a od połowy sierpnia SuperJumbo będzie latał na Heathrow codziennie.Linie lotnicze Malaysia Airlines zamówiły w sumie sześć egzemplarzy samolotu Airbus A380, każdy z nich może zabrać na pokład 503 pasażerów w trzech klasach podróży: 8 pasażerów w pierwszej klasie, 52 pasażerów w klasie biznes oraz 443 pasażerów w klasie ekonomicznej.

Przewoźnik ma w planie również obsługiwać codzienne loty do Amsterdamu oraz Sydney z wykorzystaniem samolotu Airbus A380.

Warto dodać, że pierwszy Airbus A380 Malaysian Airlines, po zakończeniu montażu końcowego i testach systemowych w Tuluzie, niedawno odbył swój dziewiczy lot, a w najbliższym czasie zostanie przygotowany do wylotu do Hamburga, gdzie zostanie pomalowany oraz otrzyma wyposażenie kabiny.

Anna Żuchlińska
Fot. Airbus Mediagość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie