×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CIT zamawia 30 Embraerów E-190/195
Embraer oraz grupa finansowa CIT podpisali umowę zakupu do 30 samolotów z rodziny E-190/195. Dostawy maszyn zaplanowane są na 2015 rok.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak ważny leasingodawca jak CIT Aerospace przystępuje do zamówień programu E-Jet. Nasz portfel zamówień przekroczył już ponad 1000 maszyn rozłożonych na 60 operatorów w 40 krajach. Zamówienie samolotów przez CIT jest kolejnym potwierdzeniem, że E-Jety osiągnęły wysoki poziom atrakcyjności - powiedział Paulo Cesar de Souza e Silva, prezes Embraer Commercial Aviation.CIT jest właścicielem floty około 300 samolotów na całym świecie.

- Mamy przyjemność ogłosić nasz pierwszy bezpośredni zakup Embraerów z rodziny E-190/195, które umożliwią CIT Aerospace zaoferowanie jeszcze bardziej zróżnicowanego zestawu samolotów dla naszych klientów. Zakup pozwala CIT Aerospace nadal posiadać jedną z najmłodszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie flot w branży lotniczej, a także pomoże nam sprostać za zwiększonym popytem na tej wielkości samoloty - powiedział Jeffrey Knittel, wiceprezes CIT ds. finansów.

Piotr Bożyk
Fot. Embraer Mediagość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie