×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Podziel się swoim pomysłem




Przez ostatnie pięć tygodni siedmiu testerów jakości wybranych przez linie Finnair i lotnisko Helsinki przeczesywało wszystkie strony świata w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które mogłyby poprawić jakość podróży lotniczych. Teraz obie firmy zwracają się w stronę pasażerów, pragnąc poznać ich pomysły i dając szansę wszystkim na wkład w przyszły kształt podróżowania.

Prowadzone w internecie przez testerów jakości rozważania na temat charakteru podróży lotniczych zaowocowały licznymi sugestiami w kwestii poprawy jakości obsługi oraz tysiącami komentarzy od pasażerów.

- Wegetariańskie loty, karaoke podczas lotu, wirtualne rozgrywki szachowe i speed dating na lotnisku – to tylko kilka spośród zgłoszonych nam pomysłów i wszystkie z nich są obecnie rozważane – mówi Johanna Metsälä, kierownik lotniska Helsinki ds. obsługi klienta.



Przewoźnik oraz lotnisko mają zamiar zrealizować najbardziej wyjątkowe pomysły. Zachęcają do kreatywności, a na autorów najbardziej innowacyjnych pomysłów czekają nagrody. Obydwie firmy podkreślają, że w projekcie udział mogą wziąć wszyscy, którzy pragną podzielić się swoimi pomysłami na konkretne zmiany w charakterze podróży lotniczych.

- Chcemy wprowadzić zmiany, które sprawią, że podróż samolotem będzie tak wygodna i przyjemna jak to tylko możliwe. Zapraszamy wszystkich do nadsyłania swoich innowacyjnych pomysłów i zachęcamy do nieszablonowego myślenia oraz ożywionej dyskusji – mówi Antti Nieminen, dyrektor Finnaira ds. innowacji .

Pomysły można zgłaszać do 29 listopada włącznie na stronie qualityhunters2.com, gdzie użytkownicy mogą je również komentować i oceniać. Lotnisko Helsinki i linie Finnair dokonają następnie wstępnej selekcji zgłoszeń, a zwycięski pomysł wybiorą użytkownicy w głosowaniu, które potrwa do 11 grudnia.

Ponadto podczas nadchodzącego, ostatniego tygodnia podróży testerów jakości, do wybranej wcześniej siódemki dołączy ósmy członek zespołu – Arjan Tupan, 38-letni przedsiębiorca z Holandii mieszkający na Łotwie. Arjan został wybrany przez pozostałych testerów jakości na podstawie jego komentarzy na blogach oraz wypowiedzi w innych mediach społecznościowych.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie