×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Berlin promuje oneworld
Linia lotnicza Air Berlin rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię reklamową promująca swoje wejście do sojuszu lotniczego oneworld. Jest to pierwsza taka kampania prowadzona przez przewoźnika, który nie znajduje się oficjalnie w strukturach sojuszu.

- Nigdy wcześniej nie było kampanii prowadzonej wspólnie przez oneworld i przyszłego członka sojuszu. Air Berlin jest szczególnie wyróżniony tą pionierską rolą - skomentował Paul Gregorowitsch, dyrektor ds. komunikacji linii Air Berlin.W ramach akcji marketingowej plakaty z hasłem "Departure 2012 – airberlin and oneworld take off for a shared future" [Odlot 2012 - Air Berlin i oneworld startują dla wspólnej przyszłości - tłum. red.] pojawiły się na głównych lotniskach w Niemczech. Ich celem jest zwiększenie świadomości pasażerów na temat nowego członka międzynarodowej organizacji.Linie Air Berlin podpisały deklarację przystąpienia do światowego sojuszu lotniczego już w lipcu 2010 roku. Natomiast uzyskanie pełnego członkostwa przewiduje się na początku 2012 roku.Jak zapowiadają przedstawiciele przewoźnika, dzięki wstąpieniu w szeregi oneworld pasażerowie będą mieli okazję skorzystać z ogromnej siatki połączeń, obejmującej niemal 900 lotnisk w 150 krajach na całym świecie.

Justyna Żyła
fot. Piotr Bożyk, oneworld
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie