×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dla pasażerów: Przekierowania
Lotnisko w Warszawie będzie zamknięte do godziny 4:00 rano w czwartek. Poniżej prezentujemy komunikaty przewoźników.

LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT informują, że w związku z zamknięciem lotniska im. Chopina w Warszawie, dzisiejsze rejsy polskiego przewoźnika, których start planowany jest do godziny 20.00 czasu lokalnego, zostają anulowane.

CSA

Pasażerowie lotu Czech Airlines (OK779) Warszawa - Praga będą przewiezieni atokarem do Łodzi, skąd ok godz. 19:00 nastąpi odlot rejsu do Pragi.

Malev

Rejs linii Malev (MA844/MA845) Budapeszt - Warszawa - Budapeszt będzie operował również do/z Łodzi. Malev zorganizował transfer dla pasażerów z lotniska w Warszawie o godz. 15:00 oraz z lotniska w Łodzi o godz. 20:00.

SAS

Rejsy SAS z Warszawy do Kopenhagi zostały anulowane. Rejsy z Lotniska Okęcie zostaną wznowione o godz. 04.00 w dniu 3 listopada. Pasażerowie posiadający bilety na wyloty w dniu 02.11.2011 proszeni są o kontakt ze swoim biurem podróży lub biurem SAS - tel. 22 8500 500 w celu zmiany daty wylotu na 3 października.

Paweł Cybulakgość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie