×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zamkniete Okęcie. W regionach mgły
Dziś (02.11) lotnisko w Warszawie jest wciąż zamknięte w związku z awaryjnym lądowaniem Boeinga 767 PLL LOT i zablokowaniem dróg startowych.
Na bieżąco śledzimy sytuację w regionalnych portach lotniczych, które zostały portami zapasowymi dla Warszawy.

Kraków

 - Na ten moment nie mamy żadnych przekierowań z Warszawy. W związku z mgłą lotnisko w tej chwili jest zamknięte. W godz. 10-11 widoczność powinna się poprawić i wtedy rozpoczniemy operacje - powiedziała Urszula Podraza, rzecznik prasowy Kraków Airport.

 - Na odlot czekają samoloty do Szczecina, Monachium, Wiednia i Paryża. Przekierowane zostały: Monachium i Rzym Ciampino do Katowic oraz Londyn Stansted do Wrocławia - dodała Podraza.

Lotnisko wznowiło już operacje.

Poznań

 - Nie odbywają się operacje lotnicze pomiędzy Poznaniem a Warszawą. Opóźnione są przyloty z Krakowa, Szczecina, Londynu Luton oraz odloty do Kopenhagi, Londynu Luton, Monachium i Szczecina. Do Portu Lotniczego w Gdańsku przekierowany został lot z Sharm el-Sheik - informuje Piotr Stróżyński, specjalista ds. komunikacji poznańskiego lotniska. 

 - Nie otrzymaliśmy żadnej informacji operacyjnej o przekierowaniu lotów z Chopina do nas - dodał Stróżyński.

Lotnisko wznowiło już operacje.

Łódź

Planowane przekierowania z Warszawy to przyloty z Oslo i Tel Avivu. Na godz. 13:00 zaplanowano odlot samolotu do Las Palmas.

O godz. 10:15 wylądował samolot z Madrytu (przekierowany z Krakowa).

Wylądowały już przekierowane samoloty z Wrocławia, Gdańska, Oslo, Tel Avivu oraz czarter z Bukaresztu. Lotnisko oczekuje przylotów samolotów rejsowych ze Stambułu, Paryża, Londynu Luton i Mediolanu Bergamo.


Stan na godz. 12:40

Tomasz Wyszyńskigość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie