×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Chopina zamknięte do czwartku
Warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina będzie zamknięte do czwartku (3.11). Taką informację przekazał port lotniczy na swoim profilu na Facebooku. Według niej pierwszy samolot będzie mógł wylądować lub wystartować dopiero o 4 rano w czwartek. Tę datę potwierdził w rozmowie z Pasazer.com Przemysław Przybylski, rzecznik warszawskiego lotniska. 

Lotnisko prosi, by pasażerowie, którzy mieli lecieć z lub do Warszawy dziś lub jutro kontaktowali się z liniami lotniczymi obsługującymi ich lot.

Port lotniczy im. Chopina jest zamknięty po awaryjnym lądowaniu Boeinga 767-300ER LOT-u. Samolot lecący z Newark przyziemił bez wysuniętego podwozia. Nikomu nic się nie stało, ale maszyna zatrzymała się niemal dokładnie na skrzyżowaniu pasów startowych, uniemożliwiając operacje lotnicze na obydwu. Najprawdopodobniej przyczyną przedłużonego zamknięcia lotniska jest problem z usunięciem samolotu z drogi startowej. 

Dominik Sipińskigość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie