×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Codeshare Air Berlin i Malevu
Linia Air Berlin podpisała umowę code-share z węgierskim przewoźnikiem Malev. Dokument wejdzie w życie wraz z rozkładem zimowym 30 października.

- Przygotowując się do wstąpienia do sojuszu oneworld, jesteśmy zachwyceni, że podpisaliśmy umowę z kolejnym partnerem. Wraz z lotami z i do Węgier możemy zaoferować naszym klientom nowe, atrakcyjne miejsca przeznaczenia i wzmocnić naszą obecność w Europie Środkowej - powiedział Paul Gregorowitsch, dyrektor handlowy Air Berlin.Loty linii Malev z Berlina, Hamburga, Stuttgartu, Frankfurtu i Zurychu do Budapesztu są już dostępne w systemie rezerwacyjnym Air Berlin. Podróżni z Niemiec będą mieli do wyboru wiele dogodnych i bezpośrednich lotów do stolicy Węgier. Pasażerwie Malévu otrzymają za to dostęp szerokiej sieci tras Air Berlin na rynku krajowym i europejskim.- Porozumienie z Air Berlin oznacza wzbogacenie się naszej sieć połączeń o nowe i atrakcyjne miejsca. Niemiecki przewoźnik wkrótce dołączy do sojuszu oneworld, a nasi klienci już teraz mogą uzyskać dostęp do nowych miejsc w Niemczech i w Europie. Wkrótce - od dnia przystąpienia do sojuszu - będą mogli skorzystać ze wszystkich zalet wynikających z członkostwa w oneworld - powiedział Lorant Limburger, prezes Malévu.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie