×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strajk w Air France
Pasażerowie, którzy dziś (29.10) mają lecieć z Air France, powinni zwrócić szczególną uwagę na to, czy ich rejs nie został odwołany. Trwa strajk personelu pokładowego francuskiego przewoźnika. Linia zapewnia jednak, że 80% rejsów odbędzie się zgodnie z planem.

W organizację strajku włączyło się kilka związków zawodowych zrzeszających personel pokładowy w Air France. Nie poparł go jednak największy związek, dzięki czemu skutki protestu nie będą odczuwalne dla większości pasażerów.- Air France żałuje zakłócenia operacji lotniczych z powodu strajku personelu pokładowego w przeddzień dużych świąt. Firma przeprasza klientów i żałuje, że jest zakładnikiem w tej sytuacji - brzmi oficjalne stanowisko Air France

Francuska linia dodaje, że nie rozumie powodów strajku. Negocjacje z personelem pokładowym trwały od lipca 2010 r. Ustalenia zaproponowane przez Air France zostały zaakceptowane przez największy związek, jednak nie przez mniejsze. Przedmiotem sporu są warunki zatrudnienia oraz planowanie pracy personelu pokładowego.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie