×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy parking na Ławicy
Port Lotniczy Poznań-Ławica oddał do dyspozycji nowy długoterminowy parking dla pasażerów. 400 miejsc postojowych usytuowanych jest na zachód od nowo budowanego terminala pasażerskiego, przy ulicy Bukowskiej.

Nowy, dozorowany 24 godziny na dobę parking oddalony jest od głównego wejścia do terminala o kilkaset metrów, w odległości odpowiadającej krótkiemu spacerowi. Przeznaczony jest przede wszystkim dla pasażerów udających się w dłuższą podróż, np. korzystających z zimowej oferty przelotów czarterowych.

Koszt tygodniowego postoju wynosi 89 złotych. Pozostawienie pojazdu na dwie doby to koszt 29 złotych, do pięciu dni – 49 złotych, a do piętnastu – 139 złotych. Parkowanie na okres miesiąca wyceniono na 189 złotych. W najbliższej przyszłości na stałych klientów będą czekały dodatkowe promocje i rabaty.

Wraz z rozbudową terminala pasażerskiego i płaszczyzn lotniskowych, Port zwiększa też powierzchnie parkingowe. W sierpniu br. po wschodniej stronie terminala oddano do użytku ponad 200 miejsc postojowych, w tym miejsca dla pasażerów o ograniczonej mobilności. W chwili obecnej trwają prace projektowe nad dalszym rozwojem tego parkingu – wiosną 2012 roku zostanie on rozbudowany równolegle do ul. Bukowskiej, aż do skrzyżowania z ul. Złotowską. Dzięki dalszej rozbudowie parkingu wschodniego, do czasu turnieju EURO 2012, powstanie kolejne 300 miejsc postojowych w bezpośredniej odległości od terminala pasażerskiego.

Dominik Sipiński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie