×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW Air: Polecimy z Polski do Islandii
Linie lotnicze WOW Air uruchomią nowe połączenia z Warszawy oraz Krakowa do Rejkjawiku (Keflawik). Rejsy na Islandię wystartują latem 2012 roku.

Pierwszy rejs z Warszawy do Rejkjawiku zaplanowano na 11 czerwca 2012 roku - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz środy. Bilety są obecnie dostępne do końca sierpnia 2012 roku.
Loty z Krakowa do Islandii zostaną zainaugurowane 12 czerwca 2012 roku. Rejsy do Rejkjawiku będą się odbywały raz w tygodniu, we wtorki. Bilety na tej trasie również dostępne są do końca sierpnia 2012 roku.
Z Krakowa do Rejkjawiku rejsy oferował w przeszłości Iceland Express. Obecnie przewoźnik realizuje rejsy z Warszawy na Islandię raz w tygodniu.

WOW Air to nowa islandzka linia lotnicza. W planach mają połączyć Rejkjawik z europejskimi miastami - oferować będą rejsy do Alicante, Bazylei, Berlina, Kolonii, Kopenhagi, Londynu Stansted, Lyonu, Paryża, Stuttgartu oraz Zurychu. Loty obsługiwane będą samolotami Airbus A320.

Prezesem linii WOW Air jest Skuli Mogensen, drugi najbogatszy Islandczyk. W zarządzie zasiada również m.in. Björn Ingi Knútsson, były dyrektor lotniska w Keflaviku. Jednym z udziałowców Matthias Imsland, który do niedawna był szefem linii Iceland Express. Imsland poręczył za spółkę.

Anna Żuchlińskagość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie