×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wyróżniony nagrodą Effie
Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały po raz pierwszy nagrodę komunikacji marketingowej Effie. Polski przewoźnik został wyróżniony brązową statuetką za "Kampanię Wietnam", która promowała nowe połączenie LOT-u na trasie Warszawa - Hanoi.

Uroczysta gala wręczenia nagród 12. edycji konkursu Effie odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie, a statuetkę w imieniu LOT-u odebrała Dorota Haller, dyrektor marketingu i produktu.

- Effie, nagroda w jednym z najważniejszych konkursów marketingowych na świecie, to marzenie każdego marketera. To nagroda dla super teamu PLL LOT oraz naszych Agencji DDB Warszawa i Universal McCann – mówi Dorota Haller.- Szybkie i skuteczne zbudowanie świadomości nowego połączenia Warszawa - Hanoi m.in. wśród homogenicznej grupy docelowej - mniejszości wietnamskiej w Polsce - to jeden z aspektów sukcesu tej kampanii – dodaje Haller.

LOT zdobył brązowe Effie dzięki głosom jury pod przewodnictwem Wojciecha Sobieraja, prezesa Alior Banku. W skład jury weszli marketerzy, eksperci ds. mediów, pracownicy instytutów badawczych oraz osoby z agencji reklamowych i domów mediowych.

gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie