×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław - Rzeszów nie wystartujeW systemie rezerwacyjny Eurolotu nie można rezerwować lotów z Wrocławia do Rzeszowa. Dostępne są tylko dwa rejsy 28 października oraz 2 listopada.

Pierwotnie połączenie miało wystartować 30 września, jednak ze względu na słabą sprzedaż start połączenia został przełożony na 28 października.

- Brak zainteresowania pasażerów tym kierunkiem sprawił, że zniknął on z naszego systemu sprzedaży - wyjaśnia Jacek Balcer, dyrektor marketingu w Eurolot.


Trasa Wrocław - Rzeszów miała być częścią połączenia Wrocław - Lwów. Niestety nie udało się do dnia dzisiejszego uzyskać wymaganych zgód po stronie ukraińskiej.

- Chcieliśmy, czekając na domknięcie formalności, zacząć latać już na pierwszym odcinku tej trasy. Ponieważ nie chcemy latać pustymi samolotami, zdecydowaliśmy się by na razie nie uruchamiać tego kierunku - dodaje Balcer.

Balcer zapewnia także, że gdy tylko będzie taka możliwość połączenie Wrocław - Lwów z międzylądowaniem w Rzeszowie zostanie przez przewoźnika uruchomione.Przewoźnik zapewnia, że rejsy 28 października i 2 listopada zostaną wykonane, niezależnie od obłożenia.

Warto dodać jednak, że Eurolot planuje uruchomienie nowego połączenia z Rzeszowa do Poznania. Trasa ta miałaby być częścią uruchomionych już wcześniej rejsów z Rzeszowa do Szczecina.

Paweł Cybulak


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie