×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zimą Austrian poleci na Malediwy
Białe piaszczyste plaże, egzotyczne podwodne światy to Malediwy, czyli idealne miejsce o każdej porze roku na wymarzone wakacje. W zimowym rozkładzie od listopada do kwietnia, Austrian Airlines będą oferować z Wiednia bezpośrednie loty do tego tropikalnego raju.

Rejsy rozpoczną się 2 listopada i będą w ofercie w każdą środę, a w okresie od 23 grudnia do 29 lutego 2012 roku zostanie dodany drugi lot tygodniowo. Trasę obsługiwać będzie Boeing 777-200.Ponadto od listopada Austrian będzie oferować cztery loty tygodniowo do Toronto. Oprócz środy, piątku i niedzieli do Toronto polecimy również w poniedziałki. W dotychczasowym rozkładzie zimowym były to tylko trzy rejsy tygodniowo. Trasę obsłuży Boeing 767-300ER.

W rozkładzie zimowym nastąpią zmiany w godzinach rejsów do i z Pekinu. Zamiast wylotu o godzinie 13:40 do stolicy Chin polecimy o 17:45. Rejsy powrotne z Pekinu zaplanowano na godzinę 12:20, a nie jak obecnie na 7:45  Dla tych, którzy kontynuują swoją po Chinach wprowadzone zmiany pozwolą na lepsze i sprawniejsze możliwości przesiadek na inne krajowe połączenia.

Piotr Bożyk
Fot. Austriangość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie