×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie lotnicze stawiają na PragęStolica Czech staje się coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem dla europejskich przewoźników.

Zwiększenie ilości połączeń na trasie Praga – Paryż, wraz z rozpoczęciem zimowego rozkładu lotów 2011/2012 zapowiedziały Czech Airlines oraz Air France. W ramach współpracy code-share linie zaoferują sześć codziennych połączeń. Trzy z nich będą wykonywane przez Czech Airlines, natomiast pozostałe trzy przez Air France.Jednak to nie jedyna nowość w ofercie czeskiego przewoźnika w sezonie zimowym. Wraz z Aerosvit Airlines uruchomi on dodatkowe trzy rejsy dziennie na trasie pomiędzy Pragą i Kijowem/Boryspol.

Na stolicę Czech postawił również narodowy brytyjski przewoźnik –  British Airways. Już po raz drugi w tym roku linia zdecydowała się zwiększyć  ilość połączeń między Londynem/Heathrow i lotniskiem w Pradze. Jak poinformował przedstawiciel przewoźników od 9 stycznia 2012 codzienne połączenie wykonywane będzie samolotami Airbus A320.

Praga uzyska również od 5 listopada bezpośrednie połączenie z Perm na Uralu. Jeden rejs tygodniowo będzie obsługiwany przez rosyjskiego operatora Tatarstan Airlines. Listopad to również miesiąc w którym zainauguruje swoje połączenie z Gdańska do Pragi polski przewoźnik OLT Jetair.

Justyna Żyła
fot. Czech Airlines

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie