×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrzesień w Warszawie na dużym plusieWe wrześniu w porcie lotniczym Warszawa Okęcie odprawionych zostało ponad 997 tys. pasażerów. Stanowi to 18% wzrost w stosunku do września 2010 roku. To także rekordowy wynik osiągnięty w tym miesiącu w całej historii lotniska.Od początku roku przez warszawkie lotnisko przewinęło się już ponad 7,25 mln pasażerów. To wzrost o ponad 8% w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym. 

W ruchu międzynarodowym obsłużono ponad 6,45 mln podróżnych, czyli o prawie 7% więcej niż w 2010 roku. Stale rośnie także liczba pasażerów w ruchu krajowym - z tych rejsów skorzystało od początku roku już ponad 804 tys. osób, co daje ponad 20% wzrost.

- Od kilku miesięcy dobijaliśmy do rekordowych wyników sprzed trzech lat i wreszcie udało się je poprawić. To wielki sukces całego zespołu Portów Lotniczych oraz naszych partnerów biznesowych. Większość linii lotniczych z którymi na stałe współpracujemy odnotowuje wzrosty przewozów na trasach z/do Warszawy i coraz lepsze wskaźniki wypełnienia samolotów. Bardzo nas to cieszy, bo daje nadzieję na rekordy także w następnych miesiącach i bardzo dobry wynik roczny – mówi Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie.

Anna Żuchlińskagość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie