×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Routes okiem Pasazer.comWczoraj (4.10) zakończyło się światowe spotkanie branży lotniczej - Routes. The World Route Development Forum odbyło się po raz siedemnasty tym razem w Berlinie. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.Routes to targi podczas których przedstawiciele lotnisk spotykają się z liniami lotniczymi w celu nawiązania nowych i rozwinięcia dotychczasowych kontaktów biznesowych. W berlińskiej imprezie wziąło udział około 2500 delegatów z linii lotniczych, portów lotniczych i firm związanych z branżą lotniczą z całego świata.

Targi toczą się dwutorowo. Z jednej strony lotniska i regiony prezentują ofertę na swoich stoiskach. Z drugiej prowadzą indywidualne rozmowy w specjalnie do tego przygotowanych pomieszczeniach.

Na Routes'ach nie mogło zabraknąć największego polskiego portu lotniczego. Ekspozycja warszawskiego lotniska Chopina nawiązywała do tematyki Euro 2012 i była jedną z ciekawszych.


Karolina Pierścionek z Zespołu Analiz Rozwoju Sprzedaży Usług Lotniczych PPL.

Uczestnicy imprezy mogli tu m.in. zagrać na konsoli w piłkę nożną i wygrać gadżety związane z piłkarskimi Mistrzostwami Europy, które w czerwcu przyszłego roku odbędą się m.in. w Warszawie

Przez stoisku lotniska Chopina przewijało się wiele osób...


Od lewej: Artur Tomasik, prezes Katowice Airport, Michał Marzec, dyrektor PPL, Krzysztof Banaszek, prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Dla nas była to świetna okazja na rozmowy - tak z przedstawicielami portów jak i przewoźników.


Sebastian Guśliński w przerwie pomiędzy wywiadami, oczywiście na stoisku lotniska Chopina w oczekiwaniu na przepyszną kawę serwowaną przez mistrza polskich baristów.

Na Routes'ach prezentowały się także nowe polskie porty lotnicze - Lublin oraz Modlin.Lotnisko w Lublinie już nie po raz pierwszy gościło na tej imprezie.Obok ekspozycji portów równocześnie w hali spotkań toczyły się rozmowy w cztery oczy pomiędzy przewoźnikami i lotniskami.Rozmowy odbywały się przy dedykowanych stolikach linii lotniczych. Każde umówione spotkanie trwało dwadzieścia minut.

Porty konkurowały między sobą rozmachem swoich ekspozycji.
Praga zachęcała odwiedzających darmowym piwem, masażem relaksującym oraz bogatym programem artystycznym.Budapeszt cieszył oko ciekawym designem.Kopenhaga "wabiła" symulatorem lądowania na kopenhaskim lotnisku.Swoje walory prezentowało wiele regionów z całego świata. Bardzo ciekawą ekspozycję zaprezentowała Panama.Las Vegas będzie gospodarzem Routes'ów w 2013 roku i już teraz prezentował swoje walory.A przedstawicielom lotniska w Szanghaju chyba za bardzo dał się we znaki jet lag...Nie zabrakło także reprezentantów z tak egzotycznych krajów jak... Ghana.Każdy z delegatów (bo tak nazywano wszystkich uczestników) miał swoją dedykowaną skrzynkę pocztową......a w niej materiały i zaproszenia. My w swojej znaleźliśmy m.in. zaproszenie od nowych polskich portów lotniczych.Wkrótce zaprezentujemy więcej materiałów zarejestrowanych podczas tegorocznych targów. Zapraszamy niebawem.

Paweł Cybulakgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie