×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OpenSkies zawiesza Paryż-WaszyngtonOpenSkies, spółka zależna British Airways, zawiesza jedną z dwóch tras transatlantyckich. Od 28 października samoloty tego przewoźnika przestaną latać z Paryża Orly do Waszyngtonu Dulles. Jedynym rejsem w ofercie OpenSkies pozostanie trasa z Orly do Newark.- Zobaczyliśmy silny wpływ przeciągającej się sytuacji ekonomicznej na podróże biznesowe. To szczególnie ma miejsce w przypadku trasy z Orly do Waszyngtonu - podkreślił David Erich, dyrektor handlowy i marketingu OpenSkies. Erich dodał, że gdy zmieni się sytuacja ekonomiczna przewoźnik może wrócić na tę trasę.

OpenSkies działa od 2008 r. jako spółka założona przez British Airways. Przewoźnik miał wykorzystywać umowę o otwartym niebie nad Atlantykiem i oferować rejsy w klasie premium z Europy do Stanów Zjednoczonych. Pomysł nie okazał się sukcesem. Linia korzysta z czterech Boeingów 757-200 przejętych od British Airways.


Dominik Sipiński
Fot. OpenSkiesgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie