×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot dla domów dzieckaPo raz kolejny samolot Eurolot wypełnił się wesołą gromadą dzieci z wrocławskich i rzeszowskich domów dziecka. Przewoźnik zafundował dziś (1.10) dzieciakom z Wrocławia lotniczą wycieczkę do Rzeszowa, a dzieciakom z Rzeszowa wycieczkę do Wrocławia.
A wszystko w ramach promocji nowego połączenia krajowego Rzeszów - Wrocław, uruchamianego 28 października.Na lotnisku w Rzeszowie gości z Wrocławia przywitał w imieniu Eurolotu Zdzisław Gawlik, wiceminister skarbu. Dzieci najpierw zjadły śniadanie z prezydentem Rzeszowa, a w ośrodku TVP zobaczyły jak powstają programy telewizyjne. Zwiedziły między innymi podziemna trasę turystyczną, muzeum dobranocek, a także odrestaurowana rzeszowską starówkę.W czasie gdy wrocławianie byli w drodze do centrum Rzeszowa, podopieczni rzeszowskich domów dziecka zajmowali już miejsca w samolocie do Wrocławia. We Wrocławiu dzieci udały się do wrocławskiego ośrodka TVP, zwiedziły wrocławską katedrę oraz ogród zoologiczny.Zwyczaj organizacji rejsów dla dzieci z domów dziecka na stałe wszedł do programu inauguracji nowych połączeń tego przewoźnika. Linia odbyła pierwszy taki rejs inaugurując połączenie Kraków - Poznań.

zdjęcia: Eurolotgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie