×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Gdańska do Rzeszowa, Katowic i...Linie lotnicze OLT Jetair kontynuują rozwój swojej siatki połączeń w Polsce. Przewoźnik ogłosił uruchomienie rejsów na trasie z Gdańska do Brukseli z międzylądowaniem w Bremie. Rejsy do Belgii rozpoczną się 31 października i będą odbywały się od poniedziałku do piątku.
Wylot z Gdańska zaplanowano na 5:30, w Bremie samolot wyląduje o 7:10, natomiast przylot do Brukseli zaplanowano na 8:50.OLT Jetair uruchomi także w połowie listopada loty z Gdańska do Rzeszowa z międzylądowaniem w Katowicach oraz loty z Warszawy do Rzeszowa. Rejsy realizowane będą samolotem Jetstream 32.
Wcześniej ogłoszone połączenie z Gdańska do Hamburga wystartuje 31 października i będzie realizowane od poniedziałku do piątku. Rejsy do Pragi rozpoczną się 17 listopada i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Częściej polecimy także z Gdańska do Berlina oraz Warszawy, a także z Wrocławia do Berlina i Warszawy. 

Jutro (1.10) rusza także sprzedaż biletów na nowych trasach z Gdańska do Pragi, Brukseli oraz Hamburga. Ceny biletów rozpoczynają się już od 49 PLN w jedną stronę. 

Anna Żuchlińska
Fot. OLT Jetairgość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie