×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UPS rozbuduje hub w Kolonii/BonnPonad 200 mln dolarów firma UPS chce przeznaczyć na rozbudowę hubu lotniczego w Kolonii/Bonn.

Inwestycja zakłada wyposażenie istniejącego obiektu w dodatkowe, najnowocześniejsze technologie, a także rozbudowę już istniejącego budynku. Wszystkie prace mają zakończyć się przed końcem 2013 roku.


Wybór nie był przypadkowy. UPS uznało, że region gdzie znajduje się port lotniczy posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg i infrastrukturę. Dodatkowymi zaletami niemieckiego lotniska okazała się również m.in. wykwalifikowana i elastyczna siła robocza, znakomity system dróg startowych oraz możliwość odbywania nocnych lotów.

- Lokalizacja wciąż pozostaje najlepszą z możliwych pozwalając skutecznie obsługiwać klientów na ważnych szlakach handlowych w Europie, a także na kierunkach do Ameryki i Azji – skomentował Jim Barber, prezes UPS Europe


Głównym celem modernizacji jest zwiększenie wydajność sortowania, z obecnych 110 tys. do 190 tys. paczek na godzinę.

- Wyższa przepustowość i wydajność obiektów na lotnisku Kolonia/Bonn zagwarantuje utrzymanie najwyższego możliwego poziomu usług we współczesnej, bardzo konkurencyjnej i szybko zmieniającej się gospodarce - dodał Barber.

Rozbudowa to dobre informacje dla okolicznych mieszkańców. W jej wyniku do końca 2013 r. powinno powstać tu ok. 200 nowych miejsc pracy.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Kolonia/Bonn
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie