×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT odświeża KaleidoscopeNajbliższe, październikowe wydanie magazynu pokładowego Polskich Linii Lotniczych LOT ukaże się w nowej odsłonie.

Autorką szaty graficznej tytułu jest Ewa Borowska, grafik prowadząca pismo wydawane przez Wydawnictwo G+J.

- Naszym celem było nadanie lekkości magazynowi i stworzenie wrażenia większej przestrzeni mimo relatywnie niewielkiego formatu, który tak chwalą sobie podróżni. Zależało nam też, by czerpać i przetwarzać elementy z najnowszych trendów światowej prasy life-stylowej – wyjaśnia wydawca.- Pracując nad jakością naszego produktu nie mogliśmy pominąć magazynu pokładowego, który nie tylko jest wizytówką LOT-u, ale przede wszystkim ma uprzyjemnić podróż naszym Pasażerom i dostarczać pomocne informacje. Jestem pewien, że wprowadzone zmiany spotkają się z ciepłym przyjęciem – mówi Leszek Chorzewski, rzecznik prasowy PLL LOT.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie