×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy B737-900ER dla Somon AirBoeing dostarczył linii Somon Air z Tadżykistanu pierwszego B737-900ER. Najnowszy samolot przewoźnika posiada wnętrze Boeing Sky Interior, co czyni Somon Air pierwszą linią w tej części Azji posiadającą nową kabinę pasażerską. Maszyna jest pierwszym bezpośrednim B737 zakupionym u producenta.

- To nowe wnętrze wyróżnia Somon Air od innych operatorów regionalnych, wnosząc nowe, niezrównane wrażenia lotu dla naszych klientów - powiedział Jamshed Rahmonberdiev, prezes Somon Capital, która jest właścicielem Somon Air. - Niezawodność i wydajność to kluczowe kwestie B737-900ER, które przyczynią się do naszych wyników finansowych, jak również pomogą nam utrzymać wysokie standardy bezpieczeństwa zgodnie z międzynarodowymi standardami transportu lotniczego - dodał.- Gratulujemy Somon Air bycia pierwszym przewoźnikiem w Azji Środkowej, który zaoferuje pasażerom nową kabinę 737 - powiedział Marty Bentrott, wiceprezes Boeinga ds. sprzedaży na Bliskim Wschodzie, w Rosji i Azji Środkowej. - Cieszymy się, że możemy się przyczynić do rozwoju sieci połączeń Somon Air - dodał.W ramach programu pomocy humanitarnej podczas lotów dostawczych Boeinga producent przekazał ładunek dla szpitali w Duszanbe, stolicy Tadżykistanu. Ładunek o łącznej wadze trzech ton to produkty medyczne oraz leki dla oddziałów onkologii, chorób psychicznych oraz zakaźnych.

Piotr Bożyk
Fot. Andrew W. Sieber, Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_4fddb - Profil
gość_4fddb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie