×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways do SofiiLinie lotnicze Qatar Airways uruchomiły połączenie lotnicze z Doha do Sofii.

- Uruchomienie lotów do Sofii jest elementem ekspansji linii w Europie Środkowej i Wschodniej. Stanowi naturalne uzupełnienie oferty połączeń po wcześniejszym uruchomieniu lotów do Bukaresztu i Budapesztu - mówi Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.

Trasa do Sofii jest częścią połączenia Doha - Sofia - Bukareszt. Warto zauważyć, że przewoźnik oferuje również loty na trasie Sofia - Bukareszt w cenie 193 euro.

Do tej pory uruchomione w styczniu br. połączenie z Dohy do Budapesztu realizowane były z międzylądowaniem w Bukareszcie. Ze względu na duże zainteresowanie lotami z Węgier przewoźnik zdecydował o uruchomieniu bezpośrednich lotów bez międzylądowania w Rumunii.Qatar operuje w chwili obecnej do 26 portów lotniczych w Europie. Tylko w tym roku uruchomiono pięć nowych europejskich tras: do Wenecji, Stuttgartu, Sofii, Budapesztu i Bukaresztu. W listopadzie przewoźnik planuje uruchomienie połączenia do Oslo.

Połączenie Doha - Sofia obsługuję samolot Airbus 320 w konfiguracji dwuklasowej. Samolot wyposażony jest system OnAir, pozwalający pasażerom na korzystanie z telefonów komórkowych.

Tomasz Szymczewski
Fot. Qatar Airways
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie