×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Bydgoszczy na Wyspy KanaryjskieBiuro turystyczne TUI uruchomi zimowy czarter z Bydgoszczy na Wyspy Kanaryjskie do Lanzarote. Kierunek jest dostępny od listopada.
Loty odbywać się będą z Warszawy z międzylądowaniem w Bydgoszczy.

Samoloty na tej trasie operować będą raz w tygodniu - w poniedziałki.

W sezonie letnim TUI uruchomiło czartery na Kretę.

- To było bardzo dobre posunięcie. Samoloty z Bydgoszczy latały z ponad 90% obłożeniem - przekonuję Marek Andryszak, prezes biura podroży TUI.

- Takiej zimowej oferty nie mają lotniska w Gdańsku ani w Poznaniu. Celowo wybraliśmy Bydgoszcz, gdyż dojazd z Pomorza i Wielkopolski do Warszawy jest uciążliwy, a przejazd do Bydgoszczy z tych regionów Polski jest prosty i szybki – dodaje.

Pierwsze wyniki sprzedaży są bardzo optymistyczne. Średnie wypełnienie miejsc z Bydgoszczy sięga 50%. Jeśli tendencja się utrzyma TUI nie wyklucza oferowania w sezonie letnim.

Biuro planuję odprawić w 2012 roku z lotniska w Bydgoszczy ponad 5 tysięcy pasażerów - czyli dwa razy więcej niż w 2011.

Tomasz Szymczewski


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie