×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wystawa zdjęć lubelskiego lotniskaDziś  (27.09) w Lublinie została otwarta wystawa fotograficzna „Tak powstaje lotnisko dla Lubelszczyzny”.

Ekspozycja obejmuje zdjęcia z budowy lotniska w Świdniku i będzie prezentowana przez 2 tygodnie na deptaku Krakowskiego Przedmieścia. Następnie odwiedzi 19 miast województwa lubelskiego i podkarpackiego. Zimą będzie można ja obejrzeć w galeriach handlowych regionu Lubelszczyzny.

 - Chcemy dać możliwość wszystkim mieszkańcom Lubelszczyzny przekonania się, że termin otwarcia lotniska w drugiej połowie 2012 roku jest realny. Wystawa, która odwiedzi cały region to nasze kolejne działanie, obok kamery internetowej i wycieczek na budowę lotniska, pokazujące stan zaawansowania naszej inwestycji – mówi Grzegorz Muszyński, prezes zarządu spółki Port Lotniczy Lublin.

Lotnisko chętnie pokazuje postęp prac na terenie portu. Organizuje cykliczne wycieczki dla dziennikarzy oraz osób zainteresowanych. Na internetowej stronie portu możemy na bieżąco postępy inwestycji za pomocą kamer internetowych.

Tomasz Wyszyński


Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie