×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Business Traveller nagrodził LOTPolskie Linie Lotnicze LOT otrzymały tytuł najlepszej linii lotniczej Europy Środkowo-Wschodniej. Polski przewoźnik otrzymał tę nagrodę od czytelników brytyjskiego magazynu „Business Traveller”.
 
Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się wczoraj (26.09) w Londynie w hotelu Kensington’s Royal Garden. Zwycięzców nagrody wybrali czytelnicy magazynu, którzy w specjalnej ankiecie głosowali na linie lotnicze spełniające według nich najwyższe standardy obsługi klientów. Pierwszą nagrodę tego magazynu polski przewoźnik otrzymał w 1998 roku. - Wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, że jest ono przyznawane przez naszych pasażerów, a ci już czternasty raz z rzędu doceniają LOT. Takie nagrody dodają nam sił, szczególnie, że naszym priorytetem jest, aby pasażerowie LOT-u byli zawsze zadowoleni z podróży naszymi liniami – powiedział Marcin Piróg, prezes PLL LOT.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie