Business Traveller nagrodził LOT

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
27 września 2011 17:20
7 komentarzy
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT otrzymały tytuł najlepszej linii lotniczej Europy Środkowo-Wschodniej. Polski przewoźnik otrzymał tę nagrodę od czytelników brytyjskiego magazynu „Business Traveller”.

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się wczoraj (26.09) w Londynie w hotelu Kensington’s Royal Garden. Zwycięzców nagrody wybrali czytelnicy magazynu, którzy w specjalnej ankiecie głosowali na linie lotnicze spełniające według nich najwyższe standardy obsługi klientów. Pierwszą nagrodę tego magazynu polski przewoźnik otrzymał w 1998 roku.- Wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, że jest ono przyznawane przez naszych pasażerów, a ci już czternasty raz z rzędu doceniają LOT. Takie nagrody dodają nam sił, szczególnie, że naszym priorytetem jest, aby pasażerowie LOT-u byli zawsze zadowoleni z podróży naszymi liniami – powiedział Marcin Piróg, prezes PLL LOT.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
tomcza 2011-09-28 19:57   
tomcza - Profil tomcza
GRATULUJE .
korrado 2011-09-28 03:19   
korrado - Profil korrado
Będę upierdliwy, ale dlaczego "Klientów" i "Ci" ("a Ci już czternasty raz...") z dużej litery? Komentarz moderatora: Bo nie wszystko się od razu zobaczy ;) Były jeszcze takie kwiatki Pasażerowie, Naszych etc.
ktgracz 2011-09-27 23:58   
ktgracz - Profil ktgracz
Jest tyle plebiscytów, że prawie każdej linii 'ze świecznika' jakaś nagroda się trafi, czasem nawet 2-3 na rok :) // Jak mistrzowie świata w boksie - w tym samym czasie jest kilku championów w tej samej kategorii wagowej, tyle że różnych federacji :D
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama