×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing i Emirates wspólnie dla SomaliiBoeing wraz z linią Emirates po raz kolejny przygotowały możliwość transportu pomocy humanitarnej dla ofiar wojny domowej w Somalii. Ładunek od kilku organizacji non-profit został przewieziony na pokładzie nowo dostarczonego samolotu Boeing 777-300ER dla linii Emirates.

- Ostre niedożywienie, głód to tylko niektóre z tragicznych konsekwencji wojny domowej w Somalii - powiedziała Liz Warman, dyrektor Boeing Global Corporate. - Poprzez wspólne działania, takie jak ten, Boeing ma zaszczyt przyczynić się do wysiłków humanitarnych na całym świecie - dodała.

Ładunek składał się z 34 ton wysokokalorycznych suplementów diety w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu wśród poważnie niedożywionych - zwłaszcza małych dzieci, jak również karmiących matek.Od wielu lat, Boeing ułatwił wykonanie ponad 130 lotów z pomocą humanitarną współpracując przy tym z ponad 50 różnymi liniami lotniczymi na całym świecie

- Linia Emirates już od dłuższego czasu jest zaangażowana we wspieranie dostarczania pomocy humanitarnej. Jesteśmy szczęśliwi, że oferując za darmo przestrzeń cargo podczas lotu dostawczego naszej maszyny możemy komuś pomóc  - powiedział Adel Al Redha, wiceprezes ds. operacyjnych Emirates.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie