×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmniejszy się produkcja samolotów CRJBombardier Aerospace podjął decyzję o zmniejszeniu wielkości produkcji swojej popularnej rodziny samolotów CRJ (Canadair Regional Jet) od stycznia 2012 roku. Redukcja całej produkcji ma na celu dopasowanie producenta do aktualnych potrzeb rynku. W wyniku zmniejszenia produkcji nie będzie zwolnień, a dotychczasowi pracownicy z linii CRJ zostaną przeniesieni do obecnych programów producenta m.in. do nowego CSeries.- Wiele kampanii sprzedaży dla naszych samolotów CRJ spowodowało postępy i długoterminowe perspektywy wyważonego poziomu zamówień dla programu CRJ. Jedynie zmniejszenie tempa zamówień spowodowało redukcję planów produkcji samolotów -  powiedział Guy C. Hachey, prezes Bombardier Aerospace.

Jak ogłoszono na początku tego roku, nic nie zmieniło się w zakresie dostawa samolotów. Bombardier posiada zamówienia na 90 samolotów z rodziny CRJ i Q400.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie