×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OLT Jetair uruchamia nowe trasyLinia lotnicza OLT Jetair uruchomi nowe połączenia z Gdańska i Rzeszowa. Od 15 listopada przewoźnik będzie operował na następujących trasach:
Loty z Gdańska do Hamburga i Pragi obsługiwać będzie 46 miejscowy ATR 42-300, zaś loty z Rzeszów do Warszawy 18 miejscowy Jetstreamem J32.

Przewoźnik zwiększy także częstotliwość na trasach:
Sprzedaż biletów na nowych trasach rozpocznie się od 1 października.
OLT Jetair planuje już kolejne trasy. Wkrótce pasażerowie z Gdańska będą mogli lecieć do Brukseli, z międzylądowaniem w Bremie oraz do Rzeszowa, z międzylądowaniem w Katowicach.

Pasażerowie podróżujący liniami OLT Jetair mogą liczyć na bezpłatny przewóz bagażu do 15kg oraz catering na pokładzie. Samoloty przewoźnika wyposażone są w elektroniczne czytniki prasy. Od 5 września, pasażerowie abonamentowi latający liniami OLT Jet Air, mogą korzystać z programu Park&Fly – bezpłatnego parkingu przy lotniskach, a także z programu Relax&Fly – możliwości bezpłatnego korzystania z salonów klasy biznes.

Paweł Cybulakgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie