Eurolot: Rzeszów-Wrocław później

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
20 września 2011 18:22
14 komentarzy
Reklama

Połączenie lotnicze z Rzeszowa do Wrocławia nie wystartuje 30 września. Rejsy rozpoczną się niemal miesiąc później, 28 października.

- Nie rezygnujemy z połączenia, dalej w nie wierzymy. Opóźniamy jednak inaugurację, bo na październik sprzedaliśmy zbyt mało biletów, by miało to biznesowy sens - przyznaje Jacek Balcer, dyrektor marketingu w Eurolocie.

Loty z Rzeszowa do Wrocławia miały być elementem jesiennej ofensywy Eurolotu. Pod koniec sierpnia przewoźnik zapowiadał, że pierwszy rejs odbędzie się 30 września. Ma być obsługiwane samolotem ATR 42 pięć razy w tygodniu - po dwa loty dziennie w poniedziałki i środy oraz jeden w piątek.

- Docelowo chcemy latać na trasie z Wrocławia do Lwowa przez Rzeszów, nie mamy jednak jeszcze zgody na odcinek międzynarodowy - wyjaśnia Balcer. Eurolot stara się, by połączenie do Lwowa mogło wystartować jeszcze w tym roku. Jednak do końca października na pewno nie uda się uzyskać odpowiednich zezwoleń.- Wydaje nam się, że miasta zrobiły zbyt mało dla promocji połączenia. Miasta te potrzebują więcej czasu na rozkręcenie, a miasto Rzeszów we Wrocławiu prawie wcale się nie promuje, podobnie zresztą jak Wrocław w Rzeszowie. Zaangażowanie miast daje dobre rezultaty, co widać po Krakowie, Gdańsku i Szczecinie. O tym, że my się z połączenia nie wycofujemy świadczy to, że kontynuujemy nasze akcje promocyjne w Rzeszowie i Wrocławiu - podkreśla Balcer.

Choć start połączenia zostanie przełożony, Eurolot nie rezygnuje ze swoich planów dotyczących lotów z wychowankami domów dziecka. 1 października odbędą się rejsy z tymi wyjątkowymi pasażerami pomiędzy Rzeszowem i Wrocławiem.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
adamlubin 2011-09-21 14:09   
adamlubin - Profil adamlubin
A co nie czytaliście ile sie tu zarabia- GW i TVN dość dużo poświecili temu czasu. Jednak nie każy tyle ma średnia z zarządem a tam ... rafalpd: przyjęcia na kopalnie są , marecki: za darmo to mają ale w LOcie nasi wybrańcy z wiejskiej. Wracając do wątku w sumie niech lepiej ogólnie wycofaja sie z tej trasy bo wiadomo że to nie wypali -po co mieszać ludziom w planach.
marecki 2011-09-21 11:46   
marecki - Profil marecki
za darmo, za darmo rozdawać bilety, ale wtedy będa narzekali , że przewoźnik nie dopłaca chętnym do skorzystania z jego usług :-)
rafalpd 2011-09-21 11:30   
rafalpd - Profil rafalpd
gornicze 9.000... niezle w tym KGHM sie zarabia , niezle... i jeszcze sie marudzi ze 400 zl RTN to drogo....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama