×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Rzeszów-Wrocław późniejPołączenie lotnicze z Rzeszowa do Wrocławia nie wystartuje 30 września. Rejsy rozpoczną się niemal miesiąc później, 28 października.

- Nie rezygnujemy z połączenia, dalej w nie wierzymy. Opóźniamy jednak inaugurację, bo na październik sprzedaliśmy zbyt mało biletów, by miało to biznesowy sens - przyznaje Jacek Balcer, dyrektor marketingu w Eurolocie.

Loty z Rzeszowa do Wrocławia miały być elementem jesiennej ofensywy Eurolotu. Pod koniec sierpnia przewoźnik zapowiadał, że pierwszy rejs odbędzie się 30 września. Ma być obsługiwane samolotem ATR 42 pięć razy w tygodniu - po dwa loty dziennie w poniedziałki i środy oraz jeden w piątek.

- Docelowo chcemy latać na trasie z Wrocławia do Lwowa przez Rzeszów, nie mamy jednak jeszcze zgody na odcinek międzynarodowy - wyjaśnia Balcer. Eurolot stara się, by połączenie do Lwowa mogło wystartować jeszcze w tym roku. Jednak do końca października na pewno nie uda się uzyskać odpowiednich zezwoleń.- Wydaje nam się, że miasta zrobiły zbyt mało dla promocji połączenia. Miasta te potrzebują więcej czasu na rozkręcenie, a miasto Rzeszów we Wrocławiu prawie wcale się nie promuje, podobnie zresztą jak Wrocław w Rzeszowie. Zaangażowanie miast daje dobre rezultaty, co widać po Krakowie, Gdańsku i Szczecinie. O tym, że my się z połączenia nie wycofujemy świadczy to, że kontynuujemy nasze akcje promocyjne w Rzeszowie i Wrocławiu - podkreśla Balcer.

Choć start połączenia zostanie przełożony, Eurolot nie rezygnuje ze swoich planów dotyczących lotów z wychowankami domów dziecka. 1 października odbędą się rejsy z tymi wyjątkowymi pasażerami pomiędzy Rzeszowem i Wrocławiem.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożykgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie