Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Piłkarze Kraków Airport najlepsi

W ostatni weekend w Kielcach odbyły się XV Mistrzostwa Polski Portów Lotniczych i PAŻP w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju udział wzięły drużyny z 10 polskich lotnisk oraz reprezentacja Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Zwycięska drużyną została reprezentacja krakowskiego lotniska.

Na drugim miejscu uplasował się Port Lotniczy Łódź, podium zamyka zespół lotniska w Szczecinie. Pełna klasyfikacja wygląda następująco:
  11. PAŻP
Modlin w tym roku debiutował w rozgrywkach i zgłosił się jako chętny do organizacji mistrzostw w 2012 roku. W ubiegłym roku mistrzostwo zdobył zespół Portu Lotniczego Gdańsk.