×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Embraer 190 linii TAME wypadł z pasaPrzedwczoraj (16.09) Embraer 190 (HC-CEZ) ekwadorskich linii lotniczych TAME (Línea Aérea del Ecuador) podczas lądowania wypadł z pasa na lotnisku Mariscal Sucre International Airport w mieście Quito, stolicy Ekwadoru.

Samolot wykonywał rejs o numerze EQ148 z miasta Loja do Quito. Na pokładzie znajdowało się 97 pasażerów i sześciu członków załogi.Lądowanie odbywało się na pasie o oznaczeniu 17 który ma 3.120 metrów długości. Samolot zatrzymał się dopiero 250 metrów za końcem pasa. Na razie nie wiadomo dlaczego samolot wypadł z pasa.W incydencie nikt nie ucierpiał, mimo że samolot uległ dość poważnym uszkodzeniom. Świadkowie twierdzą, że maszyna dotknęła pasa dopiero w połowie drogi startowej.

Na miejsce zdarzenia Embraer wysłał już grupę ekspertów, która zajmie się zabezpieczaniem miejsca zdarzenia oraz określi wstępne przyczyny wypadku.

Piotr Bożyk
Fot. La Hora


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie