×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet stawia na promocje HolandiiDodatkowych 750 tys. turystów oraz zwiększenie ich wydatków podczas wczasów w holenderskich miastach o 300 mln euro w ciągu trzech lat - to główne cele podpisanego porozumienia pomiędzy brytyjskimi liniami easyJet oraz Radą Turystyki Holandii.

- Ścisła współpraca z Radą Turystyki Holandii  przyczyni się do zwiększenia naszego zaangażowania w oferowaniu podróży łatwych i przystępnych dla pasażerów podróżujących do Holandii z całej Europy - s
komentował Paul Simmons, Dyrektor easyJet w Wielkiej Brytanii.

Kampania marketingowa będzie dotyczyć promocji ośmiu holenderskich miast. Skierowana będzie głównie do mieszkańców Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Jak wynika z badań to właśnie obywatele tych krajów najczęściej odwiedzają Holandię.- easyJet jest już główną siłą w turystyce i handlu na terenie Holandii. Mamy loty do Amsterdamu od 1996 roku, a z naszych usług skorzystało dotychczas 23 mln pasażerów  podróżujących do lub z miasta w tym czasie – dodał Simmons.
 
Linia obsługuje obecnie 16 tras prowadzących na lotnisko Schiphol w Amsterdamie. Jednak ta liczba ma się w najbliższym czasie zwiększyć.
W ramach zawartego porozumienia od wiosny przyszłego roku easyJet uruchomi cztery dodatkowe połączenia do Amsterdamu z Glasgow, Londynu Southend, Barcelony oraz Berlina Schoenefeld.


Justyna Żyła
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie