easyJet stawia na promocje Holandii

16 września 2011 17:10
8 komentarzy
Reklama

Dodatkowych 750 tys. turystów oraz zwiększenie ich wydatków podczas wczasów w holenderskich miastach o 300 mln euro w ciągu trzech lat - to główne cele podpisanego porozumienia pomiędzy brytyjskimi liniami easyJet oraz Radą Turystyki Holandii.

- Ścisła współpraca z Radą Turystyki Holandii przyczyni się do zwiększenia naszego zaangażowania w oferowaniu podróży łatwych i przystępnych dla pasażerów podróżujących do Holandii z całej Europy - s
komentował Paul Simmons, Dyrektor easyJet w Wielkiej Brytanii.

Kampania marketingowa będzie dotyczyć promocji ośmiu holenderskich miast. Skierowana będzie głównie do mieszkańców Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Jak wynika z badań to właśnie obywatele tych krajów najczęściej odwiedzają Holandię.- easyJet jest już główną siłą w turystyce i handlu na terenie Holandii. Mamy loty do Amsterdamu od 1996 roku, a z naszych usług skorzystało dotychczas 23 mln pasażerów podróżujących do lub z miasta w tym czasie – dodał Simmons.

Linia obsługuje obecnie 16 tras prowadzących na lotnisko Schiphol w Amsterdamie. Jednak ta liczba ma się w najbliższym czasie zwiększyć.
W ramach zawartego porozumienia od wiosny przyszłego roku easyJet uruchomi cztery dodatkowe połączenia do Amsterdamu z Glasgow, Londynu Southend, Barcelony oraz Berlina Schoenefeld.


Justyna Żyła
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_c3259 2011-11-22 13:55   
gosc_c3259 - Profil gosc_c3259
Hallo,straszna szkoda,ze nie otworzy polaczenia z KRK do AMS.Czy moze ktos wie kiedy wroci polaczenie Amsterdamu z Krakowm jak za dobrych czasow SkyEurope?
4tech 2011-09-19 17:35   
4tech - Profil 4tech
katowiczan, trochę nie tak jak piszesz odnośnie Londynu. LHR zakorkowane i nie dostępne dla LCC, LGW już jest zapchane do granic swoich mozliwosci operacyjnych, STN podobnie (zapcha się w przyszłym roku chyba ze rozpoczną planowana budowę drugiego pasa) trochę luznoej jest na LTN, LCY ograniczenia co do wielkości samolotów... Różowo w Londynie nie jest a ruch rośnie, wiec linie szukają jakiegoś rozwiązania.
katowiczan 2011-09-19 16:35   
katowiczan - Profil katowiczan
"...do mieszkańców Wielkiej Brytanii, NIEMIEC, WŁOCH i Hiszpanii..." a co do Southend to jest ono kompletnie zbędne. Londyn nie potrzebuje 6 komercyjnych lotnisk...
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama