×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy Q400 NextGen dla Smart AviationBombardier Aerospace zaprezentował pierwszą z dwóch maszyn turbośmigłowych Q400 NextGen przeznaczonych dla egipskiej linii Smart Aviation. Samoloty zostały zamówione przez przewoźnika w sierpniu 2010 roku.

Specjalna ceremonia prezentacji nowej maszyny, odbyła się w poniedziałek (12.09) w zakładach Bombardiera w Toronto gdzie jest produkowany samolot Q400. Nowy samolot został zaprezentowany przedstawicielom linii Smart Aviation oraz pracownikom i oficjelom z Bombardiera.Linie Smart Aviation powstały w maju 2007 roku jako przewoźnik korporacyjny. Obecnie linia wyznaczyła zależną spółkę i będzie wykorzystywać samoloty Q400 przede wszystkim do operacji czarterowych w obrębie Bliskiego Wschodu.- Wybraliśmy Q400 samolot NextGen dla naszej nowej spółki ponieważ samoloty turbośmigłowe Bombardiera innych linii dostarczały niezawodny, ekonomiczny i przyjazny dla pasażera produkt w swojej dotychczasowej działalności na Bliskim Wschodzie - powiedział Wael El-Maadawy, prezes Smart Aviation. - Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie jak i załoga odnajdą przyjemność w lataniu samolotem Q400 NextGen - dodał.

Piotr Bożyk
Fot. Bombardier Aerospace


Reklama


Booking.com
gość_67ca8 - Profil
gość_67ca8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie