×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa: Infolinia dla mieszkańcówLotnisko Chopina uruchomiło telefoniczną infolinię dla mieszkańców Warszawy i okolicznych gmin, na której można dowiedzieć się wszystkiego na temat funkcjonowania Obszaru Ograniczonego Użytkowania (OOU) oraz zasadach rozpatrywania składanych przez mieszkańców wniosków.
 
Infolinia pod numerem 22 574 04 05 czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00. Można się na niej dowiedzieć m.in. jakie uprawnienia przysługują mieszkańcom oraz jak starać się o świadczenia finansowane przez Porty Lotnicze.
 
- Przygotowaliśmy materiały informacyjne o Obszarze Ograniczonego Użytkowania oraz zasadach rozpatrywania wniosków o wykonanie izolacji akustycznej, ale widzieliśmy tez potrzebę uruchomienia infolinii by odpowiadać na wszystkie pytania i wyjaśniać wątpliwości mieszkańców. Stawiamy na otwartą komunikację, gdyż zależy nam, by ułatwić mieszkańcom skorzystanie z przysługujących im praw  – tłumaczy Iwona Zaniewska, kierownik Działu Komunikacji Lotniska Chopina.
 
Uruchomienie infolinii jest częścią szeroko zakrojonej akcji informacyjnej na temat OOU. Dodatkowe informacje dostępne są m.in. w lokalnej prasie, a także na ulotkach i plakatach dostępnych w urzędach dzielnic i gmin. Wzory wniosków oraz zasady ich rozpatrywania można pobierać również ze strony internetowej www.odpoweidzialnelotnisko.pl
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie