×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


50. Boeing 737-900ER dla Lion AirBoeing i Lion Air świętowali wczoraj (15.09) dostawę 50. Boeinga 737-900ER. 50. samolot otrzymał specjalne malowanie z okazji okrągłej liczby dostaw tego modelu do przewoźnika.

- Jest to kolejny krok milowy dla Lion Air, jak i dla Boeinga - powiedział Rusdi Kirana, prezes Lion Air. - Latamy modelem 737-900ER od 2007 roku i to właśnie ten samolot pozwolił nam osiągnąć taki wynik ze względu na niskie koszty eksploatacji i wzrastający komfort dla naszych pasażerów - dodał.

Warto podkreślić, że przewoźnik jest pierwszym klientem B737-900ER oraz największym operatorem tego typu na świecie. Samoloty grupy Lion Air wykonują 488 rejsów dziennie do 71 miejsc w Indonezji i regionie.- Sukces Lion Air jest naprawdę niesamowity i imponujący - powiedział Jim Albaugh, prezes Boeinga. - Chciałbym pogratulować im tej szczególnej dostawy, przy okazji oczekując dalszej dobrej współpracy - dodał.

Najnowszy samolot floty Lion Air jest wyposażony w nowe wnętrze Boeing Sky Interior. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji przestronniejszą kabinę oraz przyjemne oświetlenie dzięki zastosowaniu LED-ów. Nowe wnętrze jest również wyposażone w ulepszone i rozbudowane schowki na bagaż podręczny.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie