×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus: Korporacyjna kabina na Jet ExpoFirma Airbus prezentuje na tegorocznych targach Jet Expo w Moskwie (14-16 września)  najszerszą i najwyższą kabinę dostępną obecnie w segmencie samolotów korporacyjnych. Zwiedzający będą mogli poczuć luksus i nowy wymiar podróży w niezwykle komfortowej kabinie samolotu korporacyjnego.

Odwiedzającym targi zostanie udostępniony model Airbus ACJ318 przeznaczony do przewozu VIPów w liniach Cumlux. Samolot ma komfortową kabinę zapewniającą domowe i biurowe warunki i mogącą pomieścić na pokładzie 19 pasażerów czyli więcej niż w tradycyjnym odrzutowcu biznesowym.

Airbus ma w ofercie największą rodzinę odrzutowców korporacyjnych na świecie, rozpoczynającą się od modelu ACJ318 aż po największy ACJ380. Klienci mogą wybierać modele o odpowiednim komforcie i wymaganej wielkości.ACJ318 Airbusa pokazany na targach ma kabinę, która w podłodze mierzy 75m2,powierzchnia porównywalna do  wielkości mieszkania czy apartamentu. Kabina składa się z części dziennej oraz biurowej, która zamienia się w sypialnię oraz z dwóch przestronnych łazienek, a wszystko to sprawia że podróż takim samolotem jest komfortowa oraz stwarza warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Podobnie jak wszystkie samoloty korporacyjne, Airbus ACJ318 ma zasięg międzykontynentalny, pozwalający na bezpośrednie połączenia do większości miast europejskich oraz połączenia z większością miejsc na świecie tylko z jednym postojem.

Firma Airbus sprzedała dotychczas ponad 170 samolotów korporacyjnych. Klientami są firmy, klienci indywidualni oraz rządy państw.

Fot. Airbus Media
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie