×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANZ: Leżące fotele w klasie ekonomicznej
Linie lotnicze Air New Zealand są zainteresowane instalacją rozkładanych do pozycji leżącej foteli w klasie ekonomicznej swoich Boeingów 787-9 Dreamliner. Chodzi o produkowany przez Recaro model Skycouch.

Skycouch 12 września otrzymał nagrodę APEX dla najlepszego rozwiązania zwiększającego komfort pasażerów. System jest na razie instalowany w samolotach Boeing 777-300ER. Fotele w zewnętrznych rzędach mają specjalne elementy, które po rozłożeniu tworzą całkowicie płaską powierzchnię i nie pozostawiają przerwy za poprzednim rzędem siedzeń. W ten sposób powstaje "łóżko" dla dwóch dorosłych osób.

Boeing nie wprowadził jednak modelu Skycouch do oferty wnętrz samolotów 787 Dreamliner. Oznacza to, że Air New Zealand oraz każdy inny zainteresowany przewoźnik może wyposażyć swoje maszyny tego typu w rozkładane kanapy w klasie ekonomicznej dopiero po ich dostawie. Air New Zealand podkreśla jednak, że najprawdopodobniej zdecyduje się na taki krok.

Dominik Sipińskigość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie