×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta: Wi-fi na regionalnych rejsachDelta Air Lines w środę (7.09) zaprezentowała pierwszy, regionalny samolot CRJ-700 wyposażony w system bezprzewodowego internetu WiFi, który rozpoczął rejsy oferując nową usługę na pokładzie. To nowość na pokładach Delta Connection, która obsługuje loty krajowe i regionalne przewoźnika.

Delta już wcześniej ogłosiła plany wyposażenia 250 regionalnych odrzutowców w system WiFi, który obecnie jest zainstalowany w 550 samolotach floty dedykowanej do obsługi połączeń regionalnych i międzynarodowych.

- Wraz z instalacją systemu WiFi firmy Gogo we wszystkich klasach samolotów Delta Connection ponad 81 tys. pasażerów będzie mogło podczas rejsów pozostawać w kontakcie tak jak ma to miejsce na pokładach maszyn Delty obsługujących połączenia międzynarodowe - powiedział Bob Kupbens,  wiceprezes Delty ds. eCommerce.Instalacja systemu WiFi na pokładzie regionalnych maszyn Delty zakończy się w pierwszym kwartale 2012 roku. Przewoźnik obiecuje, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy system WiFi będzie już dostępny na 80% samolotów dedykowanych do obsługi połączeń krajowych.

Regionalne połączenia Delty, obsługiwane są pod marką Delta Connection przez kilka regionalnych linii lotniczych. Obecna flota regionalna to Embraery 170/175 i 190 oraz samoloty Bombardier CRJ-700 i CRJ-900.

Piotr Bożyk
Fot. Deltagość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie