×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS najpunktualniejszą liniąW sierpniu linie SAS ustanowiły rekord punktualności i dzięki temu drugi kwartał z rzędu są najpunktualniejszymi liniami lotniczymi na świecie.

W sierpniu blisko 94 % lotów SAS przybyło na czas, co jest najlepszym wynikiem w kategorii "duże linie lotnicze" obejmującej przewoźników realizujących ponad 30 000 lotów rocznie.- SAS niezmiennie dotrzymują obietnicy naszej marki, jaką jest szanowanie czasu naszych pasażerów. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego rekordu, który jeszcze bardziej wzmacnia naszą pozycję jako najpunktualniejszych linii lotniczych w Europie. Taki wynik jest także ważnym czynnikiem, dzięki któremu zadowolenie naszych klientów jest na najwyższym poziomie od 11 lat - mówi Rickard Gustafson, dyrektor zarządzający SAS.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie