Lufthansa: Nagroda World Travel Awards

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
06 września 2011 10:45
3 komentarze
Reklama

Lufthansa po raz kolejny zdobyła tytuł wiodącej linii lotniczej w Europie (Europe's Leading Airline) przyznawany przez niezależny gremium ponad 213 tys. ekspertów z branży turystycznej. Kryteria oceny uwzględniają wszelkie aspekty prowadzonej działalności, w tym ogólne wyniki, prace nad rozwojem oferty produktowej, innowacyjność, kreatywność oraz poziom satysfakcji klienta.

- Ostatnie 12 miesięcy były jednym z najbardziej niespokojnych okresów w branży turystycznej, jednak Lufthansa pozostała wyróżniającą się marką podnosząc dochody, utrzymując wzorową obsługę klienta oraz zwiększając swój udział w rynku, podczas gdy konkurencja nie zawsze prezentowała jednolitość w działaniu. Dlatego to właśnie Lufthansa otrzymała tytuł Europe’s Leading Airline - powiedział Manon Han, dyrektor World Travel Awards.

Nagroda ta odzwierciedla międzynarodowy profil Lufthansy obsługującej 110 portów lotniczych w 37 państwach Europy.

- Cieszymy się, że europejscy eksperci z branży turystycznej ponownie uznali wysoką jakość obsługi oferowaną przez Lufthansę za bezkonkurencyjną w swojej kategorii - powiedział Bart Buyse, dyrektor Lufthansy w Polsce. - Stale rozszerzamy ofertę produktów i usług oferowanym naszym klientom. Jednym z nich jest całkowicie zmodernizowana kabina pasażerska wyznaczająca nowe standardy na trasach europejskich - dodał.Linie lotnicze SWISS,  wchodzące w skład Grupy Lufthansy, zdobyły tytuł wiodącej linii klasy biznes w Europie (Europe’s Leading Business Class). Obecnie szwajcarski przewoźnik zakończył modernizację 25 długodystansowych samolotów unowocześniając kabiny klasy biznes.

Lufthansa montuje blisko 32 tys. nowych foteli w ponad 180 samolotach, obsługujących trasy krótkiego i średniego zasięgu. Oznacza to nowe standardy podróżowania oraz większy komfort dla podróżujących. Dzięki nowym, ergonomicznym fotelom wyposażonym w smukłe oparcia, przestrzeń na nogi zwiększa się o ponad cztery centymetry. Dodatkowo, nowy fotel jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę z punktu widzenia ekologii. Dzięki zastosowaniu nowych materiałów i ulepszonemu projektowi fotela, ciężar siedzeń w jednym rzędzie zmniejsza się o dwanaście kilogramów, co wpływa na redukcję ilość zużywanego paliwa. Lufthansa zainwestowała około 170 mln euro w nowe kabiny pasażerskie w ramach kompleksowego programu modernizacji oferty pokładowej.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
mireklh 2011-09-07 10:13   
mireklh - Profil mireklh
Cos, za cos...Za darmo nie ma nic ;-))
mietek 2011-09-07 09:52   
mietek - Profil mietek
Jakaś reklama Lufy chyba przy okazji?;-)
mireklh 2011-09-06 13:01   
mireklh - Profil mireklh
Przyjmuje gratulacje ;-)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama