×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sierpień w Poznaniu na lekkim plusieW sierpniu na Ławicy odprawionych zostało 182,5 tys. pasażerów, czyli o 0,8% więcej, niż w sierpniu ubiegłego roku. W segmencie połączeń czarterowych nastąpił wzrost na poziomie 12,8%. W ruchu regularnym port notuje spadek na poziomie 7,4%.

Od początku roku do końca sierpnia odprawionych zostało 977,2 tys. osób, co jest wynikiem o 1,5% lepszym niż w analogicznym okresie 2010 roku.

- Bardzo cieszy nas fakt, iż po perturbacjach, które wystąpiły z początkiem roku na rynku usług czarterowych, rozwój ruchu wakacyjnego w Poznaniu nabiera rozpędu. Po raz kolejny potwierdził się potencjał drzemiący w naszym obszarze oddziaływania. Tak znaczący wzrost ruchu czarterowego w miesiącach letnich, umocni 3 pozycję Poznania w rankingu polskich portów lotniczych, pod względem obsłużonej liczby pasażerów czarterowych. Satysfakcjonujący jest również prawie 7% wzrost ruchu w segmencie tradycyjnym. - komentuje wyniki Elwira Rostowska, kierownik Działu Marketingu i Siatki Połączeń w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica.

Segment linii tradycyjnych w sierpniu na Ławicy, to linie lotnicze LOT, SAS, CSA i Lufthansa.

Tomasz Wyszyńskigość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie