×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Potrójne korzyści w programie M&MOd początku września każdy uczestnik programu Miles&More latając LOT-em w klasie biznes otrzyma potrójne mile za swoją podróż.

Promocja obowiązuje od początku września do końca listopada. Każdy uczestnik programu Miles&More ma możliwość zebrania trzy razy większej liczby mil za każdą podróż w klasie biznes na wszystkich międzynarodowych połączeniach polskiego przewoźnika.

Osoby nienależące do programu będą mogły skorzystać z promocji po przystąpieniu do Miles&More.

Program Miles&More jest programem lojalnościowym, który skupia już ponad 20 milionów uczestników na całym świecie. Uczestnictwo w tym programie daje możliwość gromadzenia i wykorzystywania mil na połączeniach wszystkich linii lotniczych należących do sojuszu Star Alliance do którego należy także LOT. Partnerami programu są także liczne firmy spoza branży lotniczej, które oferują zakup produktów premiowanych dodatkowymi milami np. Aelia Duty Free.gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie