×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Testerzy jakości poszukiwaniLinie Finnair oraz lotnisko Helsinki rozpoczęły poszukiwania siedmiu testerów jakości (quality hunterów), których zadaniem będzie podróżowanie po Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Dzięki pomocy wybranych ekspertów korzystanie z wielokrotnie nagradzanego lotniska Helsinki oraz lotów liniami Finnair ma być jeszcze wygodniejsze i sprawniejsze. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 października.

W zeszłym roku linie Finnair zatrudniły czterech testerów jakości. Ich zadanie było związane z poznaniem jakości podróżowania. Projekt ten zakończył się dużym sukcesem i w 2011 roku będzie kontynuowany w rozbudowanej wersji. W drugiej edycji sprawdzania jakości dołączyło także lotnisko Helsinki.

Po zakończeniu intensywnego procesu rekrutacji wybrani testerzy będą obserwować, oceniać, opisywać oraz zbierać doświadczenia związane z lotami i przesiadkami w ramach usług oferowanych przez linie Finnair oraz lotnisko Helsinki. Ich praca przyczyni się do jeszcze większego ulepszenia pomysłów i koncepcji, które będą zrealizowane w bliskiej przyszłości, tym samym w jeszcze większym stopniu usprawniając oferowane usługi.Wybrane osoby będą przez siedem tygodni gromadzić obserwacje związane z siedmioma kategoriami jakości usług. Każdy z testerów ma prowadzić bloga, na którym opisywał będzie swoje doświadczenia, zaś wszystkie te materiały publikowane będą na stronie www.qualityhunters2.com. Odwiedzający stronę będą mogli wyznaczyć testerom zadania, komentować ich wypowiedzi oraz dzielić się opiniami, dzięki czemu będą mieli szansę wygrać bilety na międzykontynentalne loty VIP liniami Finnair.

- W ramach odnowy profilu naszych usług chcemy pójść krok dalej w identyfikowaniu wad podróżowania i odnajdywaniu pomysłowych rozwiązań takich problemów. Oczekujemy, że skutkiem tej inicjatywy będą nowe pomysły na bardziej wygodne podróżowanie oraz wsparcie dla linii Finnair w ich ciągłym dążeniu do zapewnienia pasażerom wygody i spokoju – powiedział Jarkko Konttinen, wiceprezes Finnair.

- Chcemy oferować pasażerom coś więcej niż tylko usługi podróżnicze. Poznanie sugestii klientów, dzięki którym ich pobyt na lotnisku może stać się przyjemniejszy, jest w naszym interesie – dodała Johanna Metsälä, kierownik ds. satysfakcji klientów lotniska Helsinki.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie