×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sierpień w KrakowieW sierpniu w porcie lotniczym Kraków Balice obsłużonych zostało 317 570 pasażerów. To wzrost o 2% w stosunku do sierpnia 2010 roku. Łącznie od początku roku w krakowskim porcie obsłużono 2 000 628 pasażerów, o 4% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
 
- Dotychczasowe wyniki potwierdzają wcześniejszą prognozę, że będzie to kolejny rok wzrostu liczby obsłużonych pasażerów w naszym porcie -podkreśla Jan Pamuła, prezes Kraków Airport.  
 
W porównaniu do sierpnia 2010 r. w ubiegłym miesiącu najwięcej pasażerów przybyło na trasach regularnych do/z Włoch, połączeniach krajowych oraz trasach do/z Francji. W  przypadku czarterów pasażerowie najczęściej wybierali połączenia do Turcji i Grecji. Znacząco spadła liczba osób udających się na wakacje do Egiptu.
 
We wrześniu zostaną uruchomione dwa nowe połączenia krajowe z Krakowa - do Poznania (12 września) i Szczecina (30 września). Na obu trasach będzie operować Eurolot.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie