×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot promuje się w PoznaniuEurolot rozpoczął w Poznaniu promocję połączenia lotniczego do Krakowa. W centrum handlowym "Galeria Malta" pojawił się kilkumetrowy samolot-skarbonka, bramki do kontroli bezpieczeństwa oraz punkt odprawy pasażerów. Hostessy informują o przelotach i zachęcają klientów centrum handlowego do udziału w loterii. Należy udzielić krótkiej odpowiedzi na pytanie dlaczego warto latać do Krakowa, a wygrać można przelot w dwie strony dla dwóch osób.

Autorem koncepcji akcji i jej realizatorem jest Agencja Promocji Miast i Regionów. W poznańskim wydarzeniu partnerem jest także Kraków Airport. Promocja w CH "Galeria Malta" potrwa do 4 września.Przy okazji rozpoczęcia akcji promocyjnej zorganizowano spotkanie pod hasłem "Jestem z Poznania* (*wiem jak oszczędnie podróżować do Krakowa)". Jacek Balcer, dyrektor ds. marketingu Eurolotu, podkreślał, że podróż samolotem po kraju to nie tylko oszczędność pieniędzy (po wliczeniu wszystkich kosztów), lecz przede wszystkim czasu.

- Mam nadzieję, że to początek rozlatywania Poznania. Nie robimy akcji promocyjnej na lotnisku, bo tam są osoby, które już latają. Tymczasem doświadczenia pokazują, że loty krajowe są interesujące dla osób, które do tej pory w ogóle nie latały - dodał Balcer.

- Poznaniacy wiedzą, jak mądrze planować podróż. Oferta Eurolotu idealnie wpisuje się w mądrą oszczędność czasu i pieniędzy. Liczymy, że wykorzystywanie drogi powietrznej w podróżach krajowych może stać się codziennością. W Poznaniu wkrótce będziemy mieli cztery połączenia lotnicze w ruchu krajowym - powiedział Mariusz Wiatrowski, prezes portu lotniczego Poznań-Ławica.Balcer zapewniał, że dzięki jednemu samolotami na tzw. backupie (zapasie) przewoźnikowi nie grozi odwoływanie lotów, nawet w wypadku awarii jednej z maszyn. 3 września przewoźnik chce charytatywnie przewieźć dzieci z domów dziecka pomiędzy Poznaniem i Krakowem.

Rejsy na trasie Kraków-Poznań rozpoczną się 12 września, a od 3 października samoloty Eurolotu z Poznania polecą dalej do Szczecina. Ceny biletów rozpoczynają się od 195 zł w jedną stronę.

Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipińskigość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie