Z Poznania do Hanoweru i Zurichu

27 czerwca 2005 16:29
11 komentarzy
Reklama
Niemieckie linie lotnicze Dauair uruchamiają nowe połączenie lotnicze pomiędzy Poznaniem a Hanowerem. Samoloty na tej trasie zaczną operować od 5 września. Rejsy 33 miejscowym samolotem Saab340 będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku.
Dauair rozszerza także połączenie Poznań-Dortmund. Od września będzie można z miedzylądowaniem w Dortmundzie dostać się do Zurichu (pasażerowie nie będą musieli przesiadać się do innego samolotu w Dortmundzie).
Poznań i Hanower to miasta partnerskie, jak przyznają przedstawiciele zarówno przewoźnika jak i portu lotniczego, połaczenie to było bardzo oczekiwane przez rynek. Z kolei połączenie Poznań - Dortmund - Zurich skróci czas podróży konkurencyjnymi liniami na tej trasie o godzinę.

Ireneusz Dylczyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
airwitek 2005-07-01 01:51   
airwitek - Profil airwitek
Problem w tym, ze w GDN paxowie mieli czekać na terenie Polski a w Drotmundzie to juz inna sprawa :) na szczeście nasi nie mają nic do gadania :]

Jeszcze troszke rekalmy i Dau może liczyc na sukces! Juz teraz LF im sie podnosi, coraz częściej przekracza 50% przy wysokich cenach biletów!

pozdro
gosc_GS 2005-06-29 13:38   
gosc_GS - Profil gosc_GS
A jak to bylo rozwiazane w Locie?? Z tego co pamietam latal ATR do Frankfurtu w ladowaniem we Wroclawiu??
zosia 2005-06-29 11:22   
zosia - Profil zosia
Polska straz graniczna widac teskni za starymi czasami z ery gierkowsko-jaruzelskiej, kiedy to mlodzi chlopcy ze PSG czuli,ze maja wladze nad pasazerami towarzystw lotniczych. Dziwne,ze ani upadek komunizmu czy wejscie do UE nie zmienilo czegos w tej kwestii. Proponuje PSG spojrzenie na rozwiazanie polaczen Skandynawia-Madryt-Malaga z Iberia,gdzie loty te sa traktowane jak krajowe (Madryt-Malaga) i miedzynarodowe.Nikt z Hiszpanii nie ucieka,nikogo to nie dziwi,ze sie siedzi kolo skandynawa na linii krajowej.Takich przykladow w Europie jest pewnie wiecej:-)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy