×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oferta nowej kabiny dla pierwszych Q400Bombardier pracuje obecnie nad ofertą kabiny modelu NextGen (nowej generacji) dla klientów, którzy posiadają starsze modele popularnego Dasha 8. Ma to być jeden ze sposobów na zwiększenie okresu eksploatacji samolotu.

Kanadyjski producent obecnie oferuje przedłużenie eksploatacji dla pierwszego modelu Dasha 8-100.

- Możemy przenieść naszą ofertę również na wersję 8-300 Dasha, zwiększając tym samym ilość cykli maszyny z 80 tys do 120 tys. - stwierdził Gordon Pratt, dyrektor programu Q400. - W połączeniu z wnętrzem kabiny NextGen, a także modernizacją awioniki i innych systemów samolotu możemy utrzymać obecnych klientów ze starszymi maszynami jeszcze przez długi czas - dodał.Choć decyzja nie została jeszcze ostatecznie podjęta to dyrektor Pratt zdradza, że są już prowadzone rozmowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi odświeżeniem swoich starszych Bombardierów Q400. Producent obiecuje, że odświeżenie kabiny nie będzie kosztownym przedsięwzięciem jednak na tę chwilę nie podaje żadnych szczegółów finansowych.

Nowy kabina Bombardiera Q400 NextGen to współpraca dwóch firm; C&D, która oferuje nowoczesne i odświeżone wnętrze dla Q400 oraz B/E Aerospace, która dostarcza nowe fotele dla Q400.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie