×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air zwiększa częstotliwość rejsówLinie lotnicze Jet Air oferują pasażerom przeloty z Gdańska oraz Wrocławia do Warszawy, a także z Gdańska do Wrocławia z międzylądowaniem w Warszawie. 

Obecnie rejsy na tych trasach odbywają się raz dziennie - wylot rano, powrót wieczorem. Od 19 września loty będą się odbywały dwa razy dziennie.

Rejsy odbywać się będą rano oraz wieczorem, od poniedziałku do piątku. Lot poranny z Gdańska zaplanowano na 7:15, do Warszawy dotrze o 8:20, skąd dalej poleci do Wrocławia, gdzie wyląduje o 10:00. Wieczorny rejs z Gdańska będzie startował o 18:30, w Warszawie wyląduje o 19:35, skąd dalej uda się w drogę do Wrocławia, gdzie wyląduje o 21:35.

Z Wrocławia samolot będzie startował rano o 7:15, w Warszawie spodziewany jest o 8:20, skąd następnie wyruszy do Gdańska, gdzie wyląduje o 10:00. Wieczorny rejs z Wrocławia zaplanowano na 18:30, w Warszawie wyląduje o 19:35, skąd uda się w dalszą drogę do Gdańska, gdzie wyląduje o 21:20. 

Ceny biletów z Gdańska oraz Wrocławia do Warszawy zaczynają się od 195 PLN, natomiast z Gdańska do Wrocławia za bilet zapłacimy 390 PLN w jedną stronę.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie